op Zaterdag 17 Okt reizen wij af naar De Rijper Eilanden want daar zijn de Golden Tulip 2026 aan de gang dat zijn wedstrijden en veel Techniek en dat starte al op de donderdag of vrijdag , en dan hebben ze een vrije dans avond op de zaterdag met ook 3 mooie shows (voorstellingen ) erin,dus wij zijn weer heel erg benieuwd.
We zouden met Anja en Inge gaan maar die melde zich af dus bleven Kees en ikke over, dus met de Camera en me Coca Cola op pad ,lekker warm aangekleed want buiten is het brrrr koud.
Kees die vroeger op Countrydans les zat bij Daan verheugd zich er de hele rit er al weer op om iedereen te zien en vraagt zich ook af welke bekende hij van vroeger tegen zal komen..
Bij aankomst moesten we toch wel een eindje weg parkeren zo druk was het bij de Golden Tulip 2026 dus, we konden de Rijper Eilanden gebouw in dus stonden warm voor de binnen deur te wachten tot we de zaal in konden ,Kees nam tijdens zijn opvliegers even een ijsje in de rij hahahaha, en we begroeten heel veel bekenden waaronder ook Ellen en Tommie & Daan & Pamela en Destiny de dochter van Daan die al met smart op Opa Kees zat te wachten hoorde we, dus we kregen een hele dikke knuffel al bij binnen komst zo leuk is dat, en dan verteld ze dat ze al heel lang die dag zat te wachten op onze komst, volgende keer komen we maar wat eerder dan he ,we vinden het een hele eer om Bonus Opa/ Oma te zijn van Destiny hoor en in ons leven krijgen we er steeds meer bij hahahaha we hebben nu 9 bonus kleindochters naast onze eigen kleindochters,zo leuk en gezellig ook , .
Maar we zagen deze leuke avond ook veel nieuwe gezichten van echt klein of jong tot ouder zat of stond daar op of naast de dansvloer met heel veel funky muziek en leuke shows en vrij dansen natuurlijk ,de Dj draaide op verzoek maar onze nummers veel Country en Golden Oldies kwamen pas na 0.30 hahahaha en 1 had de dj niet de Nathalia’s Country dus die kon niet gedraait worden zo jammerrrrrrrr vond Kees dat.
ik heb zo veel mogelijk wat mensen vast gelegd op de foto of groep foto’s en portret foto’s ,en her en der een praatje gemaakt of wat gedold op of naast de dansvloer ,en ook heerlijk naast Kees op de bank daar gezeten we hadden een goed plekje wat dat betreft en genoten ook van de vele kinderen ook die met prachtige mooie lange haren of de mooie vlechten , soms kwam je ogen te kort ,af en toe even een wandeling naar bar of kleding bekijken wat te koop is en heel erg mooi bling bling is voor deze ekster, er stond ook een stand met dans schoenen en dans boots.
En dan ontdekt Tommie op het einde weer de mooie Carnavals hoofddeksels dus effe een foto shoot daarmee ,dat was weer super leuk en lachen.
En dan voor je het weet is de avond alweer voorbij en nemen we van vele weer afscheid en haalt Kees de Auto op en rijden we in het donker weer op huis aan…
Het was super gezellig om jullie allemaal weer even te zien en te spreken,we hebben genoten.
Daan & Pamela & Tommie dank voor deze super leuke avond en we zien jullie heel snel weer xxx

Iedereen hartelijk dank voor jullie komst en gezelligheid ook de Dj en de Wedstrijddansers en natuurlijk niet te vergeten Daan & Pamela & Tommie en de vele mensen om hun heen die van deze Golden Tulip 2026 een feest hebben gemaakt hartelijk dank en op naar een volgende keer.
Ook de Rijper Eilanden dank voor de prachtige locatie en mooie dans zaal het is altijd een feestje om in u hotel te zijn,vooral voor Verzamelaar Kees hahahaha..

Als u in de foto map een reactie achter laat daar word ook ik heel blij van ,u klikt de map aan bekijkt de foto’s en u scrollt naar beneden en dan staat daar reactie of reageren ,daar kunt u u reactie kwijt .alvast hartelijk dank.

ALs u onder op een foto klikt ,komt die in een groot scherm ,daar naast staat links en rechts een < > ,als u daar op klikt ziet u de vorige of volgende foto in het groot .foto’s zijn ook gewoon op te slaan ,en als u een foto in het smoelenboek wilt ,dan geeft u de Pagina en foto of nummer door aan mij ,zo ook de map naam en dan probeer ik hem zo snel mogelijk te verwerken ,mailen kan ook naar goldengirllcountry@gmail.com..

Ik Zou het zeer op prijs stellen als u op het Rode hart onder aan de website klikt , en dan een kleine donatie achterlaat om de website te laten bestaan .
Ik wens u heel veel kijk plezier..

Golden Girll
Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.